تیغه صندوق اقتصاد اقتصاد میلادی اقتصادی

تیغه: صندوق اقتصاد اقتصاد میلادی اقتصادی رونق اقتصادی کشورهای دیگر اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری هنگامی که روح جمعی مردم کشور عزیزمان ایران به حرکت درمی‌آید، همه چیز را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد / شهرام ناظری

برگزاری کنسرت به نفع زلزله‌زدگان غرب کشور که از سوی شهرام ناظری و گروه کامکارها انجام گرفت بازتاب بسیاری در رسانه‌های خبری داشت؛ اتفاقی که به همت عالی مردم ومسئ

هنگامی که روح جمعی مردم کشور عزیزمان ایران به حرکت درمی‌آید، همه چیز را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد / شهرام ناظری

شهرام ناظری: هنگامی که روح جمعی مردم کشور عزیزمان ایران به حرکت درمی آید، همه چیز را تحت الشعاع قرار می دهد

عبارات مهم : ایران

برگزاری کنسرت به نفع زلزله زدگان غرب کشور که از سوی شهرام ناظری و گروه کامکارها انجام گرفت بازتاب بسیاری در رسانه های خبری داشت؛ اتفاقی که به همت عالی مردم ومسئولان برگزار کننده موجب شد مبلغ قابل توجهی جهت آسیب دیدگان زلزله کرمانشاه تخصیص داده شده است می یابد. .

شهرام ناظری در گفت و گویی کوتاه از این کنسرت می گوید:

ایده شکل گیری این اتفاق به چه صورت بود؟
پیشقدم و پیشرو واقعی خود مردم هستند، به نظر من هنگامی که روح جمعی مردم کشور عزیزمان ایران به حرکت درمی آید، پوینده، پویا و پیشرو همه چیز را تحت الشعاع خود قرار می دهد و ورای همه چیزحرکت می کند. بنده و گروه کامکارهم جزئی ازهمین مردم هستیم و این سعادت را داشته ایم که سهم کوچکی درخدمتگزاری به هموطنان وهمشهریان شریف وسلحشور کرد داشته باشیم.

با وجود وقت کوتاهی که جهت تمرین اجرا در نظر گرفته شده است بود آیا از اجرا رضایت داشتید؟
اگر چه وقت بسیار کوتاه بود ولی اجرای بسیارپرشور و با شکوهی برگزار شد. تعطیلی روزیکشنبه و مناسب نبودن اجرا در روزهای پیش از آن و دیگر اینکه بنده روز سه شنبه مسافر کشور آلمان بودم موجب شد تنها در روز دوشنبه وقت اجرای این برنامه وجود داشته باشد ولی با وجود چند روزتعطیلی، مردم استقبال خوب خود را از این برنامه ملی و مردمی به نحو شایسته انجام دادند. سفر بنده ازیکسال قبل برنامه ریزی شده است بود و اگر این برنامه بعد ازسفرم برگزار می شد طبیعتاً وقت خوبی نبود. به هر صورت همه چیزدردقیقه ۹۰ و در شرایط سخت انجام گرفت. نبود وقت جهت تمرین و دعوت ها و پرسشها حاشیه ای همه وهمه کار را مسئله ترکرده بود.

آماده کردن ۱۰ قطعه موسیقی دریک بعد ازظهر به وسیله گروه کامکارها و من در وقت بسیار کوتاه انجام گرفت که البته ناگفته نماند که این کار تنها ازگروه کامکارها برمی آید، این گروه تسلط و تجربه بسیار دارند و توانستند با وجود کمبود وقت ۱۰ اثر موسیقی را هماهنگ کنند. مابقی کارها منجمله امور برگزاری کنسرت و ارگانیزه کردن آن به عهده جناب محمد حسین توتونچیان بود که جا دارد ازایشان قدردانی کنیم، ایشان از ابتدا تا آخر کار هزینه ها را شخصاً تقبل کردند. معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مرکز موسیقی و اداره اماکن همه و همه کمک کردند تا کنسرت بسرعت برگزارشود همچنین مدیر سالن وزارت کشور جناب آقای کاظمی بسیارمساعدت کردند و بدون دریافت دستمزد جهت کرایه سالن همه چیز را در اختیار ما قرار دادند.

در مورد عواید این کنسرت چه برنامه ای خواهید داشت؟
تاکنون حدود ۴۰۰ میلیون تومان در بخش بلیت های عادی جمع آوری شده است هست. همچنین تعداد بسیاری چک به همت عالی و ازطریق گوشی تلفن همراه ها از طرف مردم اهدا شد و به این مبلغ افزوده می شود که در یک حساب بانکی به نام اینجانب و هوشنگ کامکار باز شده است است که تمامی مبالغ به این حساب واریز می شود.

تصمیم براین است اگر میزان مبلغ اهدایی مردم به حد قابل توجهی برسد زیر نظر هوشنگ کامکار، محمد حسین توتونچیان و بنده یک اقدام ریشه ای جهت مناطق آسیب دیده سرپل ذهاب، کرند و قصرشیرین و دیگر روستاهای مجاور انجام بدهیم.

هنگامی که روح جمعی مردم کشور عزیزمان ایران به حرکت درمی‌آید، همه چیز را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد / شهرام ناظری

روزنامه ایران

واژه های کلیدی: ایران | کنسرت | برنامه | برگزاری | شهرام ناظری | برنامه ریزی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs